Regały firmowe

10 czerwca 2011

Regały firmowe to wręcz nieskończona ilość oferowanych przez nasz zespół pomysłów, które w porozumieniu z Państwem mają wzmocnić Waszą pozycję rynkową. Ogrom dostępnych i stosowanych rozwiązań technologicznych w połączeniu z szeroką paletą materiałów wykończeniowych powodują, że projektowanie i produkcja regałów firmowych jest dla nas niezwykle pasjonująca.

projektowanie 01 projektowanie 02 projektowanie 03 projektowanie 04

Mając na uwadze trendy obowiązujące na rynku, Państwa potrzeby i gusta, proponujemy produkty najwyższej jakości, które uatrakcyjnią ekspozycję każdego towaru.
Do realizacji powyższych zadań niezbędny jest, posiadany przez nas, nowoczesny park maszynowy, a także doświadczony i profesjonalny zespół, którego wiedzę, fachowość i rzetelność przekazujemy do Państwa dyspozycji.
Indywidualne życzenia Klientów są dla nas wyzwaniem poddawanym gruntownej analizie, celem przedstawienia najkorzystniejszej oferty. Na każdym etapie prac projektowych nasi specjaliści konsultują propozycje, uwzględniając dodatkowo Państwa uwagi, służą fachowym doradztwem.

projektowanie 05 projektowanie 06 projektowanie 07 projektowanie 08

Akceptacja projektu wiąże się z przygotowaniem egzemplarza próbnego – prototypu, który pozwala określić funkcjonalność regału w naturze.
Uzyskanie Państwa aprobaty na tym etapie pozwala przystąpić do wykonania oprzyrządowania niezbędnego w produkcji seryjnej.

projektowanie 09 projektowanie 10 projektowanie 11 projektowanie 12

Ostatnim etapem produkcji jest pakowanie regałów w poręczne paczki. Oferowane ekologiczne opakowania gwarantują bezpieczeństwo wyrobu w transporcie i optymalne składowanie w magazynie.
Do naszych regałów dołączamy instrukcje montażu, które dzięki swojej przejrzystości usprawnią pracę Państwa przedstawicieli w terenie.

Gwarantujemy, że produkowane i dostarczane przez nas regały będą źródłem Państwa zadowolenia i satysfakcji.

Advertisements

Skomentuj

Please log in using one of these methods to post your comment:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s